Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
В.П.ШАРІВСЬКА - директор ліцею
В.П.ШАРІВСЬКА — директор ліцею, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти

ДПТНЗ « Царичанський аграрний професійний ліцей» є державним професійно–технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно–технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Головним завданням ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей та стану здоров'я з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентноспроможних на ринку праці робітниках.


работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Кашоваріння – 2014

18 вересня в мальовничому садку ДПТНЗ «ЦАПЛ» пройшло традиційне кашоваріння-2014 та відкриття осінньої спартакіади.

Доки команди 13 груп змагались на стадіоні, кухарі цих же команд готували козацьку кашу – куліш.

Пшоняну кашу їли не просто так, а з… хто з чим: були каші із пупами та маслом, тушонкою та петрушкою, на салі та сливках, з м’ясом, грибами та різними спеціями. Запах цих каш було чути аж до І корпусу.

Переможці нагороджені в понеділок на загальній лінійці.

І місце – КО-4
ІІ місце – РФГ-16
ІІІ місце – РФГ-18

А також були змагання учнів з правильного надання першої медичної допомоги при різних пошкодженнях організму та стрільби по мішенях з гвинтівок.

 Наші координати:

Адреса:
вул. Піонерська, 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@yandex.uaЦаричанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2014 ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"