Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
В.П.ШАРІВСЬКА - директор ліцею
В.П.ШАРІВСЬКА — директор ліцею, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти

ДПТНЗ « Царичанський аграрний професійний ліцей» є державним професійно–технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно–технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Головним завданням ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей та стану здоров'я з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентноспроможних на ринку праці робітниках.


работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Шевченківський тиждень
(10.03.2015 - 16.03.2015)

Традиційно в березні всі навчальні заклади відзначають річницю з дня народження та дня смерті видатного українського поета, художника і просто сина свого народу – Т.Г. Шевченка, а в цьому році ще і 175 річницю з дня виходу в світ першої поетичної збірки «КОБЗАР». В іншому форматі пройшов тиждень в нашому ліцеї. Другий рік поспіль учні та вчителі вшановують пам'ять великого Кобзаря, провівши День Вишиванки. Цей виховний захід пройшов під гаслом «Рушник і вишиванка – народна сила, мудрість і воля».(Організувала заступник директора з ВР, а за фахом вчитель української мови та літератури Киприч Н.А.)

Що ще незвичного? З подачі та підтримки директора закладу, філолога за фахом, Шарівської В.П., було організовано та проведено посадку вишень на території ліцею. («Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть…») та закладено бузкову алею.

 Наші координати:

Адреса:
вул. Піонерська, 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@yandex.uaЦаричанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2015    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"