Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
В.П.ШАРІВСЬКА - директор ліцею
В.П.ШАРІВСЬКА — директор ліцею, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти

ДПТНЗ « Царичанський аграрний професійний ліцей» є державним професійно–технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно–технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Головним завданням ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей та стану здоров'я з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентноспроможних на ринку праці робітниках.


работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Осінній бал

«Осінній бал» (або ще учні його називають «Вечір знайомств») чекали мабуть найбільше учні І курсів. Та і друго- та третьокурсники також з цікавістю спостерігали за перебігом дійства. Адже першокурсники – показали себе, і як артисти, і як естрадні співаки, і як ведучі шоу, а старші учні не бажали відставати від них.

Цікаво, захоплююче, драйвово відбувся показ талантів художньої самодіяльності з конкурсом п’яти пар (різні учні, різні погляди, різні композиції). В запеклій боротьбі перемогла пара Сідак Юля (група КО-6) та Кременчуцький Сергій (група М-39).

Осіннє листя, бальні плаття, аплодисменти…


Майстер виробничого навчання Нушель О.С. та учні групи КО-6 – організатори даного свята.

 


Наші координати:

Адреса:
вул. Піонерська, 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@yandex.uaЦаричанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2014    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"