Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
В.П.ШАРІВСЬКА - директор ліцею
В.П.ШАРІВСЬКА — директор ліцею, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти

ДПТНЗ « Царичанський аграрний професійний ліцей» є державним професійно–технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно–технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Головним завданням ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей та стану здоров'я з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентноспроможних на ринку праці робітниках.


работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

З 26 по 30 жовтня 2015 року в ДПТНЗ «ЦАПЛ» проходить тиждень робітничих професій сільськогосподарської галузі

В рамках проведення тижня:

1. Проведення виховних годин до Дня автомобіліста з демонстрацією відеофільмів.

2. Організовано виставку в бібліотеці «Без шини немає машини»

3. Учні групи РФГ-14 «Робітники фермерського господарства» організували інформаційно-гумористичне привітання (сценка «Приїхали»)

4. Майстер-клас їзди на легковому авто продемонстрували жінки-водії (викладачки ліцею) для юнаків та дівчат першого курсу, які навчаються за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів категорії В, С» (з загальної кількості працівників закладу, що становить 67 чолові, 13 жінок-водіїв і 54-чоловіки).

 


Наші координати:

Адреса:
вул. Піонерська, 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@yandex.uaЦаричанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2015    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"