Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей

Виховна робота / Сторінка психолога

Завітайте на блог психолога

 

Поради психолога на час карантину

 

26 лютого 2020 року практичний психолог В.О. Демченко прийняла участь в обласному семінарі практичних психологів та отримала сертифікат за участь в обласному огляд-конкурсі авторських програм (проектів)

13 лютого 2020 року практичний психолог ліцею В.О.Демченко провела для учнів етичний діалог на тему: "Перше кохання в підлітковому віці"

В рамках акції "16 днів проти насильства" в ліцеї проведено лекцію на тему: "Протидія домашньому насильству"

28 річниця психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини

В ліцеї крокують заходи з протидії булінгу під хештегом: "Разом проти булінгу"

Тиждень присвячений протидії булінгу

Діагностичне анкетування учнів першого курсу

Безпечне освітнє середовище - створюємо разом

Тиждень присвячений до 1 грудня Всесвітнього Дня боротьби проти ВІЛ СНІД

Психологічна просвіта

21 березня 2017 року практичний психолог Сіра Марина Миколаївна провела виховну годину на тему: «Що таке щастя? Сім кольорів щастя»

Підтримка і зміцнення психічного здоров’я учнів, сприяння процесу адаптації в навчальному закладі. Формування в учнів ліцею установки на здоровий спосіб життя та повноцінний всебічний розвиток особистості

Сприяння психологічної адаптації в ДПТНЗ «ЦАПЛ»

Царичанський аграрний професійний ліцей
работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Безпечне освітнє середовище -
створюємо разом

"Булінг" - це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг" розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Від булінгу страждають і агресори, і жертви.

Усі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми. Вони потребують підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у закладах освіти, але й протягом усього подальшого життя.

З метою протидії булінгу серед учнівської молоді Царичанського аграрного професійного ліцею активно проводиться психологічна просвіта, як психологом, так і класними керівниками та майстрами всіх груп.

За ініціативи директора Віри Шарівської в закладі постійно проводяться теплі зустрічі з батьками, на яких обговорюються питання щодо попередження насильства вдома та агресивної поведінки підлітків серед однолітків, в навчальному закладі створено інформатор: "Що таке булінг?" та "скриньку довіри" для всіх бажаючих висловитись про булінг "Моя думка".

Адміністрацією ліцею складений чіткий план заходів щодо роз'яснення положень Закону та відповідальність, в тому числі матеріальну (розміри штрафів). Проведені виховні години: "Ми разом, але ми всі різні", "Толерантність у сучасному світі", "Скажемо булінгу: "Ні!". Спланований спільний план заходів з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

З метою аналізу емоційного стану учнів психологом проаналізовано результати тестування за діагностичним мінімумом та оприлюднено результати у відсотках на педагогічній раді, засіданні учнівського самоврядування, батьківських зборах та надані відповідні рекомендації. До уваги ліцеїстів постійно оновлюється підбірка відеоматеріалів щодо протидії булінгу з подальшим обговоренням.

Особливу увагу практичний психолог приділяє слухачам з числа сиріт, учням, позбавленим батьківського піклування, з метою убезпечення їх від цькування.

У ліцеї створена система учнівського самоврядування, завдяки якому учень відчуває себе особистістю, вчиться керувати, допомагати, жити активним життям, самореалізувати себе. Педколектив ліцею намагається створити такий заклад, в якому ліцеїсти відчули б себе повноправними господарями своєї держави, патріотами, інтелектуалами.

Віталія Демченко,
психолог Царичанського аграрного професійного ліцею.

 Наші координати:

Адреса:
вул. Соборна (Піонерська), 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@gmail.com

Читайте про нас у Фейсбуці
Царичанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2013-2020    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"